Pralnia Otwock – tanio

luxpralnie_16_12Pralnia Otwock dla wszystkich mieszkańców Otwocka i okolic przygotowała specjalną ofertę – tanio w każdą środę i sobotę. Dzięki tej ofercie mieszkańcy powiatu otwockiego mogą zamawiać usługę pranie na telefon z darmowym odbiorem niezależnie od wielkości zamówienia. Parnie na telefon to innowacyjna usługa i najlepsza na rynku ze względu na bezpłatny odbiór i dowóz.  Dzięki Pralnia Otwock nie musicie Państwo zbierać znacznych ilości prania, aby uzyskać skorzystać z innowacyjnej usługi prania na telefon. Gwarantujemy bezpłatny odbiór z domu i pracy, a także w każdą środę i sobotę bezpłatny dowóz prania. Dla utrzymania najwyższej jakości korzystamy z profesjonalnych środków i narzędzi bezpiecznych dla czyszczonych materiałów, jak i środowiska.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów wprowadziliśmy do naszej oferty „Pralnie Otwock” usługę czyszczenia dywanów, maglowania oraz czyszczenia skór.
Przez dotychczasowych Klientów, którzy skorzystali z oferty „Pralnia Otwock” jesteśmy uważani za solidną i odpowiedzialna firmę, dbająca o wysoką jakość świadczonych usług. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem prania.