Pralnie Wilanów – Pranie na telefon

luxpralnie_16_12Pralnie Wilanów to sieć pralni działających w formule Pranie na Telefon. Przyświeca nam hasło „żyj wygodnie” – umożliwiamy pranie ubrań, pościeli bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 512 155 550 lub napisać na kontakt@luxpralnie.pl Liczna grupa naszych klientów doświadczyła, że Pranie na Telefon jest wygodną alternatywą dla standardowego dostarczania prania do lokalu, a później odbierania w godzinach pracy pralni. Pralnia Wilanów jako pralnia na telefon umożliwia odbiór zarówno z domu jak i z pracy i dostarcza czyste pranie pod wskazany adres. Aby jeszcze bardziej wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, we wszystkie, 6 dni tygodnia (od poniedziałku do soboty) gwarantujemy bezpłatny transport na terenie Miasteczka Wilanów.
Pralnie Wilanów są dostępna dla wszystkich klientów w dni powszednie w godz. 8.00-20.00, a w soboty od godz. 8.00 do godz. 16.00. W tych godzinach kurier może odebrać lub dostarczyć Państwu pranie.
Miasteczko Wilanów jest pierwszym osiedlem warszawskim obsługiwanym z pominięciem kosztów dostarczania z powodu bardzo dużego zainteresowania usługą LUXpralnie.pl