żyj wygodniej

LUXpralnie.pl dokładają wszelkich starań, aby zapewnić Klientowi wygodę, a zarazem bezpieczeństwo oddawanego do prania asortymentu (całość prania objęta jest ubezpieczeniem PZU). Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnego społeczeństwa oferujemy nowoczesną usługę „PRANIE NA TELEFON”, dzięki której każdy może skorzystać z usług profesjonalnych pralni bez wychodzenia z domu. Jesteśmy alternatywą dla stacjonarnych pralni, dzięki dedykowanym ofertom: Pralnia Konstancin, Pralnia Otwock, Pralnia Józefów czy Pralnia Piaseczno. Jako sieć działająca w oparciu o ofertę pralnia na telefon umożliwiamy pranie szerokiego zakresu asortymentu – pierzemy odzież używaną w pracy, jak np. koszule, marynarki, swetry, rzeczy potrzebne do użytku domowego – narzuty, koce, pościele czy dywany oraz ubrania na specjalne okazje – jak np. suknia wieczorowa, suknia ślubna, alba komunijna w najniższych cenach.

Aby skorzystać z komfortu jaki oferuje LUXpralnie.pl wystarczy zadzwonić na nr 512 155 550 lub napisać na kontakt@luxpralnie.pl, a kurier przyjedzie pod wskazany adres i zabierze asortyment przeznaczony do prania. Pranie odbieramy i dowozimy przez sześć dni w tygodniu (od poniedziałku do soboty od 8.00 do 20.00) na terenie Warszawy i okolic, a  przy zamówieniu powyżej 99 zł gwarantujemy transport gratis w pozostałe poza promocyjne dni*.

*W soboty i środy gwarantujemy bezpłatny odbiór i dowóz na terenie Warszawy i okolic, niezależnie od wielkości zamówienia!

luxpralnie_zyj_wygodnie